З молитвою на устах, із роботою в руках»: посібник для вчителів недільної школи

Автор:
Оксана Ліневич-Метельська Юлія Годун

Програма містить 25 біблійних уроків для дітей середнього шкільного віку. Кожен урок у доступній та цікавій формі висвітлює одну із професій, ілюструючи особливості цієї праці прикладами з Біблії. Мета програми – показати дітям, як можна прославляти Бога щоденними справами, а також допомогти їм у виборі майбутньої професії, щоб і в їхньому професійному житті славився Бог і поширювалися межі Божого Царства.

Посібник Оксани Ліневич-Метельська та Юлії Годун «З молитвою на устах, із роботою в руках» є виразом нашої підтримки. Ми віримо, що в наших недільних школах навчаються діти, яких Господь щедро обдарував Своїми дарами. Цими дарами наші діти згодом послужать не тільки в церкві, але й у професійному світі. Завдяки вашій допомозі молоді професіонали-християни служитимуть Богові на своїх робочих місцях, прославлятимуть Його серед колег та клієнтів. Ми також віримо, що посібник «З молитвою на устах, із роботою в руках» допоможе майбутнім професіоналам стати місіонерами в своїх професіях. Ми молимося про їхню місію в професії.

Один із напрямків нашого служіння має назву «Місія в професії». Ми допомагаємо молодим професіоналам ставати благовісниками й місіонерами не в Африці або Азії, а в медицині, освіті, науці, політиці та інших професійних сферах. Ми стаємо свідками багатьох надихаючих історій, як молоді християни змінюють життя своїх колег та позитивно впливають на середовище своєї країни: економічне, політичне, соціальне та культурне.

Водночас ми завжди бачили гострий дефіцит цілісного церковного вчення про роботу, яке мало би свій початок ще в недільній школі. Ми дякуємо Господу за те, що цей дефіцит починає заповнюватися. Ми раді допомогти вам у вашій праці. Використовуйте цей посібник, аби допомогти нам у нашій справі – ініціативі «Місія в професії».

Допомагайте вашим учням побачити зв’язок між Богом та професіями, а в майбутньому ми допоможемо їм стати світлом і сіллю там, де вони будуть працювати. Ви створюєте основу, на якій ми продовжимо будувати.

Будьте первым, кто оставит отзыв.

Чтобы оставить отзыв пожалуйста авторизируйтесь